Lilli, nutikas imetamise t-särk

35.00

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Nutikas imetamise t-särk Lilli beebit imetavale emale. T-särgil on ees alt-üles avanevad peitlukud, millega on mugav silmatera imetada.

Kuidas te saate nutikalt imetada?

nutikas imetamise t-särk Lilli
imetamisava
beebi imemas
beebi imemas

 

T-särgi imetamisava kõrgust saate omale sobivalt hõlpsasti lukuga reguleerida. Võtate beebi sülle, avate käega t-särgi luku ja tõmbate lukukelgu just nii kõrgele, kui vaja, kuna luku all on imetamisava. Beebi saab kohe imema hakata. Nii ei pea te imetades enam t-särki eest üles tõmbama ja teie kõht ja selg on imetamise ajal soojas. T-särk tagab vajaliku diskreetsuse, kui tahate või peate põnni imetama rahvarohkes kohas.

Valige materjal:

õhuke kreemikashall või roosa või heleroosa (puuvill elastaaniga) või valge (viskoos elastaaniga)
ülalt-alla: õhuke kreemikashall (toote fotol) või roosa või heleroosa kangas (puuvill elastaaniga) või valge (viskoos elastaaniga)

 

tumehall õhuke viskoos elastaaniga
tumehall õhuke viskoos elastaaniga

 

Kangad, millest õmbleme, on Eestis kootud ja värvitud ning viimistletud. Kangatootjal on Öko-tex Standard 100 sertifikaat, samuti Global Organic Textile Standard (GOTS), keskkonnajuhtimissüsteemi standard  ISO 14001:2004 ja kvaliteedijuhtimissüsteemi standard ISO 9001:2008. Öko-tex märgisega kangad on: nahasõbraliku pH-tasemega; ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid; kangaste värvimiseks kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid; kasutatakse kaasaegset tootmistehnoloogiat, mis säästab vett ja energia

Kõik suurused ja eri kangastest t-särgid valmistame tellimisel:) ekstra sulle