Imetamise t-särk Tanja

35.00

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Nutikas imetamise t-särk Tanja beebit imetavale emale. T-särgil on ees topeltpasse, mida üles tõstes avaneb imetamisava. Nii on mugav silmatera imetada.

Kuidas te saate nutikalt imetada?

Beebi saab kohe imema hakata. Nii ei pea te imetades enam t-särki eest üles tõmbama ja teie kõht ja selg on imetamise ajal soojas. T-särk tagab vajaliku diskreetsuse, kui tahate või peate põnni imetama rahvarohkes kohas. Fotol olev modell kannab M suuruses t-särki Tanja, pikkus 168 cm, 100% puuvillane trikotaaž.

Kangad, millest õmbleme, on Eestis kootud ja värvitud ning viimistletud. Kangatootjal on Öko-tex Standard 100 sertifikaat, samuti Global Organic Textile Standard (GOTS), keskkonnajuhtimissüsteemi standard  ISO 14001:2004 ja kvaliteedijuhtimissüsteemi standard ISO 9001:2008. Öko-tex märgisega kangad on: nahasõbraliku pH-tasemega; ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid; kangaste värvimiseks kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid; kasutatakse kaasaegset tootmistehnoloogiat, mis säästab vett ja energiat.

T-särgid puuvillasest valmistame tellimisel:)

Tellida on lihtne:

  • Kui leiate sobiva toote või tahate seda tellida, saatke meile e-kiri facebooki Silmatera OÜ lehele või email info(at)riideait.ee.
  • Palun märkige tellimisse: toote nimi, materjalid (kui toote juures on märgitud materjalide valikuvõimalus), toote suurus (või oma mõõdud), oma nimi, telefon ning see, millisesse pakiautomaati eset soovite saada.
  • Edastame seejärel arve.
  • Pärast pangaülekande laekumist Silmatera OÜ kontole saadame toote teile sobivasse postiautomaati.