Iiris, nutikas imetamiskleit, kohe saadaval!

85.00

Kirjeldus

Moodsa disainga, praktiline ja avara lõikega one-size suuruses nutikas imetamiskleit Iiris last ootavale ja imetavale emale. Kleiti saad kanda jahedatel päevadel ja õhtutel, kuna kleidikangas on paksem trikotaaž (228-322 gr/m2), mis annab sulle sooja. Suured taskud mahutavad palju vajalikke asju. Kaelakaarel ja õlaõmblustes on tugevdus, mistõttu ei veni kaelus ega õlad kandmisel või pesemisel välja.

Kuidas sa saad nutikalt imetada?

silmatera imetamine on lukuga avause kaudu hõlbus ja tagab sulle vajaliku diskreetsuse
silmatera imetamine on lukuga avause kaudu hõlbus ja tagab sulle vajaliku diskreetsuse

Kleidi imetamisava kõrgust saad omale sobivalt hõlpsasti lukuga reguleerida. Võtad oma beebi sülle, avad ühe käega kleidi luku ja tõmbad lukukelgu just nii kõrgele, kui tahad, kuna luku all on imetamisava. Su beebi saab kohe imema hakata. Nii ei pea sa imetades enam särgi- ega kleidisaba üles tõmbama ja su selg ja kõht on imetamise ajal soojas. Samuti tagab spetsiaalne kleit sulle vajaliku diskreetsuse, kui tahad või pead oma põnni imetama rahvarohkes kohas.

Materjalid: roheline ja siidihall kangas: puuvillane 95%, elastaan 5%; karamelli värvi kangas: orgaaniline puuvill 95%, elastaan 5%.

Kõik need kangad on Eestis kootud ja värvitud.

Sellist, Eestis kootud kangastest Eesti õmblusmeistrite käsitööna valmistatud kleiti on meil e-poes müügis kaks tükki:)

 

 

Lisainfo

materjalid

Materjalid: roheline ja siidihall kangas: puuvillane 95%, elastaan 5%; karamelli värvi kangas: orgaaniline puuvill 95%, elastaan 5%.

Puuvillase kanga plussid sinu jaoks:

Imab su kehalt hästi niiskust ning tundub kuiv ka siis, kui ta on endasse imenud niiskust kuni kolmandiku enda kaalust;
Juhib hästi soojust.
Puuvillase kanga miinused:

Kortsub tugevalt.
Seepärast lisatakse kangasse näiteks elastaani, mis annab kangale elastsust. Ka väikese elastaanisisaldusega kangas hoiab paremini vormi ja on kandmisel mugav. Seega kui sa tahad kleiti, mis veniks järele, kui sa liigutad ning samas säilitaks vormi, vali elastaanisisaldusega kangast kleit. Pane tähele! Elastaani sisaldavat kangast pese tihti, sest elastaan ei talu higi, küll aga talub deodorante. Pese kleiti käsitsi või masinas leiges vees (kuni 40 kraadi) kirju- või peenpesu režiimil ning kuivata varjus. Triikimistemperatuur peab olema madal, sest muidu kahjustad elastaanikiudu, kangas venib jäädavalt välja ega ole enam elastne.

Orgaaniline puuvill tähendab seda, et puuvilla kasvatamisel pole kasutatud taime- ega putukamürke ning kogu kangavalmistamise protsess on keskkonnasäästlik ja võimalikult vähe inimese tervist kahjustav.
Kõik need kangad on Eestis kootud ja värvitud.

suurus

One-size suuruses kleit sobib sulle, kui sa kannad riideid suuruses XS, S, M, L. Kleidi esipikkus mõõdetuna kaelakaarest on 75 cm ja tagant 81 cm. Kui su rinnaümbermõõt on suurem kui 104 cm, vööümbermõõt on suurem kui 104 cm või puusaümbermõõt on suurem kui 112 cm, võta meiega ühendust. Või kui sa oled saleda kehaehitusega ning soovid oma mõõtudes kleiti. Kleit on konstrueeritud keskmisele pikkusele 168 cm. Kui sa oled oluliselt pikem või lühem, võta meiega ühendust. Sel juhul saad meilt tellida omale sobivas suuruses kleidi, juhul, kui kleidikangas on laos olemas.

hooldusjuhised

Hooldusjuhised:

Veepesu lubatud kuni 40-kraadises vees, pesta käsitsi;

kuivaks väänamine ja trummelkuivatus keelatud;

õrn keemiline puhastus lubatud;

triikimine madalal temperatuuril.