Beebitekk Laulasmaa

15.00

Kirjeldus

Kahekihiline beebitekk Laulasmaa on tehtud soojast fliisist ning teki vooder on siidpehmest bambusviskoosist. Mõõdud 73 x 71 cm (+/-3cm). Teki kihid on omavahel läbi tepitud, mistõttu tekk hoiab hästi vormi.

Fliis on 100% polüester, kuid hoiab hästi sooja ning kuivab kiiresti. Bambusviskoosi tehakse naturaalsest materjalist- bambuse varrest ehk niinest ning oma olemuselt on ta tehiskiud. Bambusviskoos on siidjas ja õrnalt läikiv ja õhku läbilaskev kiud, mis imeb hästi niiskust.

Bambus hoiab beebi naha kuivana, ei tekita staatilist elektrit ning tundub naha vastas soe.

Beebitekk Laulasmaa sobib hästi kingituseks.

Valige beebitekile meelepärane fliisi värv- kuldkollane, elevandiluu, kreemikas või loodusvalge

fliisi värvid kuldkollane ja elevandiluu
fliisi värvid kuldkollane, elevandiluu, kreemikas või loodusvalge

 

Teki bambusvooder on Eestis toodetud: kootud ja värvitud ning viimistletud. Kangatootjal on Öko-tex Standard 100 sertifikaat, samuti Global Organic Textile Standard (GOTS), keskkonnajuhtimissüsteemi standard  ISO 14001:2004 ja kvaliteedijuhtimissüsteemi standard ISO 9001:2008. Öko-tex märgisega kangad on: nahasõbraliku pH-tasemega; ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid; kangaste värvimiseks kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid; kasutatakse kaasaegset tootmistehnoloogiat, mis säästab vett ja energiat.