veebipood riideait.ee
Allahindlus!

Monalisa, nutikas imetamiskleit

39.00 30.00

Kirjeldus

M-suuruses bambusviskoosist nutikas imetamiskleit Monalisa lapseootel ja imetavale emale.

Esiosal asuva volangi all on peidus lukk ja kui selle avad, saad avausest hõlpsalt last imetada. Vajadusel saad volangi serva lapse näo peale tõmmata ja nii on imetamine veel diskreetsem.

Oleme kleidi spetsiaalselt sulle disaininud ja käsitööna õmmelnud. Kleidi kangas on kootud Eestis.

Sellist, bambusviskoosist nutikat imetamiskleiti Monalisa on meil e-poes müügil ainult kaks tükki- pikkade varrukatega ja ilma varrukateta!

 

 

Lisainfo

varruka pikkus

vali:
1) lühike varrukas
2) pikk varrukas

suurus

M-suurus

materjal

Bambusviskoosi tehakse bambuse varrest ehk niinest ning oma olemuselt on ta tehiskiud. Bambuskiudu töödeldakse keemiliselt ja füüsikaliselt, kuna muidu oleks ta liiga kõva ja puine. Nii saadakse väga pehme ja õhku läbilaskev kiud, mis imeb hästi niiskust. Seepärast hoiab bambus su naha kuivana, ei tekita staatilist elektrit ning tundub naha vastas soe. Märjal  bambuskiul on huvitav omadus- ta tursub ja lüheneb. See tähendab, et märjana tõmbab kleidikangas kokku. Bambuskiud on plastne, mis tähendab, et saad kleiti märjalt (ka veeauru mõjul nt auruga triikides) venitada ja vormida. Kuivades riie pikeneb endise pikkuseni. Bambust peetakse kõige ihusõbralikumaks materjaliks.

hooldusjuhised

Hooldusjuhised:

Veepesu lubatud kuni 40-kraadises vees, pesta käsitsi;

kuivaks väänamine ja trummelkuivatus keelatud;

õrn keemiline puhastus lubatud;

triikimine madalal temperatuuril