nutikad riided silmatera imetamiseks ning tekstiilkäsitöö

sinu riideeseme imetamiseks kohandamine spiraallukkudega

16.00 sis.km

 

 

Kirjeldus

Miks seda teha? Igaühel meist on oma lemmikriideese, mida hea meelega kanda tahame. Et seda riideeset imetamiseks sobivaks kohandada, saame talle lõigata spetsavaused ja selle ette õmmelda kaks lukku.

Kui last imetama hakkad, saad luku lahti tõmmata sobivale kõrgusele ning lapsel on avausest mugav imeda. Su kõht ja selg on imetades soojad. Nii saad last imetades oma lemmikrõivaesemeid edasi kanda ja säästad raha, kuna ei pea uut, spetsiaalselt imetamiseks disainitud ja õmmeldud riide ostmiseks raha kulutama. Riideid saad soovi korral edasi kanda ka pärast imetamisaja lõppu- siis on lukud disainielemendina.

Su rõivaeseme kohandamine imetamiseks kahe vertikaalse avause ja spiraalluku (25-55 cm pikkuse) abil:

  1. Töö tegemiseks pane esmalt riie selga ja märgi esiosale kriidiga või seebiga oma rinna kõrgemate punktide (rinnanibude asukohad) asukohad. Võta riideese seljast ja rista kriidiga märkidel nööpnõelad või õmble niidiga rist üle. Selle eesmärk on see, et riideesemel märgid ikka peal püsiksid. Kui keerad toote kokku, kuluvad kriidi- või seebijooned kergesti maha.
  2. Kirjuta ostukorvis tellimuselehel oma andmete juurde märkuste lahtrisse  mis värvi ja kui pikki lukke oma rõivale soovid. Anna teada, kuidas me su riideeseme kätte saame ja kui soovid, saada koos riideesemega oma lukud.
  3. Anname oma parima, et saaksime sind kiiresti aidata, proovime su tellimuse täita ühe-kahe päevaga, maksimum nädala jooksul.
  4. Sinu võit? Teenuse hind sisaldab konsultatsiooni, kahte lukku (vali pikkus ja värv, kuid võid lukud ka ise saata), imetamiseks sobivate avauste välja lõikamist, avaustele lukkude õmblemist  ja ümber luku rõiva pealispinna teppimist (soovi korral).
  5. Seejärel saadame rõivaeseme sulle kokkulepitud viisil ja ajal kokkulepitud kohta. Kui sulle paremini sobib, tule ise järele (odavam ka, kuna tarnekulu pole)!
  6. Ühele rõivaesemele kahe spetsavause lõikamine ja kahe luku õmblemine maksab 16 eurot (sisaldab käibemaksu)+ lisaks tarnekulu.

Lisainfo

teenuse osutamiseks on vajalik

1) mõõta rinnapunktide (kõrgemate tippude) vaheline kaugus;
2) mõõta kaelakaarest alla, kui kõrgelt peaksid lukud algama;
3) öelda, mis värvi ja kui pikki lukke soovid (võid ka oma lukud saata);
4) leppida meiega kokku, kuidas su lemmikriideeseme kätte saame;
5) maksta teenuse eest;
6) imetamiseks sobivate avaustega ja lukkudega rõivaeseme saadame sinuga kokkulepitud kohta, teenus võtab aega kuni kaks nädalat.